Bitcomo (BM) Cobinhood Borsasında işlem görmeye başladı.

0
3558

Bitcomo Nedir ?

Bitcomo, pazarlama ağını devrimci bir şekilde değiştiren, merkezi olmayan bir işlem başına  pazarlama ağıdır. Blockchain teknolojisiyle reklam vermek için etkili ve şeffaf bir yöntemdir. Zincirleme adı verilen alternatif blok zinciri ile bir saniyede 500.000 işlem gerçekleştirir. Bu sayede Reklamverenlere ve bağlı kuruluşlara yarar sağlar.

Daha düşük ücretlerden dolayı kesinlikle reklamverenler için daha karlıdır. Ayrıca, kullanıcılar için sahtekarlık koruması sağlar. Ayrıca, blockchain teknolojisini (örn. Tracechain) kullanarak şeffaf istatistikleri garanti eder. Bu sayede reklamverenler  hileli faaliyetlerden korunmaktadır, şeffaf istatistiklere doğrudan erişim sağlamanın yanı sıra şu anda kullanılan geleneksel EBM pazarlama yöntemine göre daha fazla kar üretir.

Özetle BITCOMO, Blockchain tarafından desteklenen teknoloji katılımlı ilk merkezi olmayan CPA (Harcama başına maliyetli) pazarlama ağıdır.

Projeyi detaylı olarak incelediğimizde yol haritasına bağlı bir şekilde hareket ettiklerini görmekteyiz. Daha önceki yazılarımızda da detaylı belirttiğimiz üzere bir projenin yol haritasına bağlı hareket edip etmemesi yatırım kararı vermemizde çok büyük bir önem arz ediyor.

Proje ile ilgili daha detaylı bilgiye bitcointalkta açılan türkçe başlıktan da ulaşabilirsiniz.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2324018.0

Websitesi: https://bitcomo.com/
Telegram: https://t.me/adbitcomo
Twitter: https://twitter.com/AdBitcomo
Instagram: https://www.instagram.com/bitcomo/

Bu heyecan verici ve geleceğini çok parlak gördüğüm proje

COBINHOOD Borsasında 22 Haziran tarihi itibariyle işlem görmeye başladı.

Aşağıdaki Linkten detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

https://cobinhood.com/info/BM

COBINHOOD Borsasına genel bakış

Cobinhood ico aşamasında kullanıcılarına 0 işlem ücreti vaad eden bir borsaydı. İco’nun bitcointalk çevirisini de ben yaptığım için hem ico sürecindeki söylemlerine hem de ico sonrası yapmış oldukları icraatlere oldukça hakimimim. Bitcointalkteki türkçe cobinhood başlığına bu adresten ulaşabilirsiniz.  (https://bitcointalk.org/index.php?topic=2217883.0)

whitepaperı türkçe okumak için de bu adresi kullanabilirsiniz. (https://drive.google.com/open?id=0BygUCDWXbfSUb2JoVXZqWkFnMEE)

Whitepaperı okuduğunuz zaman ekibin  yol haritasına bağlı bir şekilde hareket ettiğini görebiliyorsunuz. Dikkatinizi çektiyse Bitcomo’nun da yol haritasına bağlı hareket ettiğiyle ilgili de yukarıda bir değerlendirme yapmıştım. Çünkü Bir iconun ico süreci tamamlandıktan sonra Yol haritasına bağlı kalabilmesinin başarıya ulaşması için çok önemli olduğunu düşünmekteyim. Bu bağlamda değerlendirdiğimizde gerçekten Cobinhood da Bitcomo da muazzam projeler olarak karşımıza çıkıyor.

Cobinhood ile ilgili detaylı yazılarımı yine websitemizde bulunan https://www.siber-para.com/2018/05/29/syncfab-mfgs-cobinhood-borsasinda/ ve https://www.siber-para.com/2018/05/21/achain-act-token-cobinhood-borsasinda/  ve https://www.siber-para.com/2018/06/06/hoqu-hqx-cobinhood-borsasinda-islem-gormeye-basladi/adresinlerinden de inceleyebilirsiniz.

Websitesi https://cobinhood.com
Telegram: https://t.me/cobinhood
Twitter: https://twitter.com/cobinhood
Facebook: https://www.facebook.com/cobinhood.exchange
Reddit: https://www.reddit.com/r/cobinhood/
Medium: https://medium.com/@Cobinhood
CoinMarketCap: https://coinmarketcap.com/currencies/cobinhood/

 

COBINHOOD- BITCOMO İşbirliği, ücretsiz airdroplar ve trade yarışması

https://cobinhood.com/campaign/trading-contest-bm1

Detayları yukarıda belirtildiği üzere BM trade ederek 400.000 BM’den bir kısmını siz kazanabilirsiniz. Bu kampanya Türkiye Saati ile 22.06.2017 tarihinde saat 09.00’da başlayacaktır.

Elinizde bulundurduğunuz COB token sayısı kadar yaptığınız işlemlerde kazanacağınız katsayı yukarıda belirtilmiştir. Yani elinizde 15milyon cobx varsa ve 1 milyonluk trade yaptıysanız toplam işlem hacminiz 39 milyon olarak hesaplanacaktır.

400.000 BM en çok puana sahip 10 kullanıcı arasında dağıtılacaktır.

Yarışma periyodu 06-22 00:00 ~ 07-02 00:00 tarihleri olarak belirlenmiştir.

Yarışmadaki sıralamanızı anlık olarak takip edebilirsiniz.

2 temmuz’da yine aynı şartlarla aynı oranlarda 2. trade yarışması başlayacaktır. Bu trade yarışması da 12 temmuzda sona erecektir.  2. kampanyanın detaylarına da aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://cobinhood.com/campaign/trading-contest-bm2

Trade kampanyalarında kazanabilmek için bol bol cobinhood almayı unutmayın.

Cobinhood borsası daha önce yaptığı gibi Hem borsa hacmini artırmak için hem de tokenin trade sayısını ve oranını arttırmak için harika bir yöntem olan airdrop ve trade yarışmaları ile harika bir pazarlama stratejisi uyguluyor.  Bu pazarlama fikrinin borsaya ve tokene etkilerini önümüzdeki günlerde göreceğimizi düşünüyorum.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here