SocialMedia.Market (SMT) Cobinhood Borsasında işlem görmeye başladı.

0
2516

Sosyal Medya kullanımını paraya dönüştürme yönünde en heyecan verici olan proje olduğunu düşündüğüm SocialMedia.Market (SMT) COBINHOOD Borsasında 8 Haziran tarihi itibariyle işlem görmeye başladı.

Aşağıdaki Linklerden işlem yapabilirsiniz.

https://cobinhood.com/trade/SMT-BTC

https://cobinhood.com/trade/SMT-ETH

 SocialMedia.Market (SMT) NEDİR?


SocialMedia.Market, tüm büyük sosyal ağlardaki reklamverenler ve izleyiciler için küresel bir pazar yeri oluşturur ve katılımcılar arasında etkileşim için uygun ve şeffaf araçlar sunar. Basit bir uygulamada markaları ve kazançları tanıtmak için sınırsız fırsatları sizin önünüze sunan bir platformdur. Hali hazırda beta olarak çalışmaya başlayan bu proje için yatırım yaptığınızda diğer bir çok coinin aksine bir vaade değil gerçekleştirilmiş bir projeye yatırım yapacaksınız.

Projenin yol haritasını incelediğimizde yol haritasına uygun bir şekilde hareket ettiğini, hatta yol haritasından biraz önde hareket ettiğini görmekteyiz.

SocialMedia.Market Nasıl Çalışır.

Hızlı büyümeye ve gelişime rağmen, Influencer Pazarlama sektörünün hiçbir düzenlemeye tabi olmadığını görmekteyiz. Bu, fiyatlandırmada verimsizliğe neden olurken, aracı ücretleri ve dolandırıcılık,  gelirinin büyük bir kısmını ve markaların pazarlama bütçelerini tüketmektedir.

SocialMedia.Market, bu problemleri çözmek için Influencer Marketing’ı dünyanın her yerinden binlerce oyuncu ve marka için fırsatlar yaratacak, hedef kitlenin ilgisini çekecek ve tüketicileri en uygun ve verimli şekilde buluşturacak erişilebilir, şeffaf ve rekabetçi bir pazar haline getirerek tasarlamaktadır.

SocialMedia.Market Avantajları

Aşağıda detaylı olarak belirtilen avantajlara ait görsel SocialMedia.Market’in Bitcointalk Forumundaki Türkçe duyuru sayfasından alınmıştır. (https://bitcointalk.org/index.php?topic=2454673.0)

 

Websitesi: https://socialmedia.market

Twitter: https://twitter.com/socialmedia_mrk
Facebook: https://www.facebook.com/SocialMedia.Market.platform
Medium: https://medium.com/socialmedia-market
Bitcointalk: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2291309.0

Bu harika proje Cobinhood Borsasında listelenmeye başladı.

COBINHOOD Borsasına genel bakış

Cobinhood ico aşamasında kullanıcılarına 0 işlem ücreti vaad eden bir borsaydı. İco’nun bitcointalk çevirisini de ben yaptığım için hem ico sürecindeki söylemlerine hem de ico sonrası yapmış oldukları icraatlere oldukça hakimimim. Bitcointalkteki türkçe cobinhood başlığına bu adresten ulaşabilirsiniz.  (https://bitcointalk.org/index.php?topic=2217883.0)

whitepaperı türkçe okumak için de bu adresi kullanabilirsiniz. (https://drive.google.com/open?id=0BygUCDWXbfSUb2JoVXZqWkFnMEE)

Whitepaperı okuduğunuz zaman ekibin  yol haritasına bağlı bir şekilde hareket ettiğini görebiliyorsunuz.   Bir iconun ico süreci tamamlandıktan sonra Yol haritasına bağlı kalabilmesinin başarıya ulaşması için çok önemli olduğunu düşünmekteyim. Bu bağlamda değerlendirdiğimizde Cobinhood muazzam proje olarak karşımıza çıkıyor.

Cobinhood ile ilgili detaylı yazılarımı yine websitemizde bulunan https://www.siber-para.com/2018/05/29/syncfab-mfgs-cobinhood-borsasinda/ ve https://www.siber-para.com/2018/05/21/achain-act-token-cobinhood-borsasinda/  ve https://www.siber-para.com/2018/06/06/hoqu-hqx-cobinhood-borsasinda-islem-gormeye-basladi/adresinlerinden de inceleyebilirsiniz.

Websitesi https://cobinhood.com
Telegram: https://t.me/cobinhood
Twitter: https://twitter.com/cobinhood
Facebook: https://www.facebook.com/cobinhood.exchange
Reddit: https://www.reddit.com/r/cobinhood/
Medium: https://medium.com/@Cobinhood
CoinMarketCap: https://coinmarketcap.com/currencies/cobinhood/

COBINHOOD- SocialMedia.Market İşbirliği, ücretsiz airdroplar ve trade yarışması

 

Detayları henüz açıklanmasa da 15 Haziran Cuma günü TR Saati ile saat 09.00’da ilk airdrop kampanyası yapılacak. Detayları geldiğinde yazımızı güncelleyeceğiz.

Edit: İlk ve 2. trade kampanyasının detayları geldi arkadaşlar.

https://cobinhood.com/campaign/trading-contest-smt1

Detayları yukarıda belirtildiği üzere SMT trade ederek 770000 SMT’den bir kısmını siz kazanabilirsiniz.

Elinizde bulundurduğunuz COB token sayısı kadar yaptığınız işlemlerde kazanacağınız katsayı yukarıda belirtilmiştir. Yani elinizde 15milyon cobx varsa ve 1 milyonluk trade yaptıysanız toplam işlem hacminiz 39 milyon olarak hesaplanacaktır.

770.000 SMT en çok puana sahip 10 kullanıcı arasında dağıtılacaktır.

2. trade kampanyası 25 Haziranda başlayacaktır.

  1. Kampanya ile benzer özellikler gösteren bu kampanyanın detaylarını aşağıdaki linkte bulabilirsiniz

https://cobinhood.com/campaign/trading-contest-smt2

 

Cobinhood borsası daha önce yaptığı gibi Hem borsa hacmini artırmak için hem de tokenin trade sayısını ve oranını arttırmak için harika bir yöntem olan airdrop ve trade yarışmaları ile harika bir pazarlama stratejisi uyguluyor.  Bu pazarlama fikrinin borsaya ve tokene etkilerini önümüzdeki günlerde göreceğimizi düşünüyorum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here