HOQU (HQX) Cobinhood Borsasında işlem görmeye başladı.

2
2849

Büyük beklentilerle piyasaya giren  HOQU (HQX) Cobinhood Borsasında 29th May 00:00 UTC Tarihinden itibaren işlem görmeye başladı. Son zamanlarda en çok ümit vaad eden icolardan birisi olarak gördüğüm HOQU’yu ve Cobinhood borsasında işlem görmesi ile ilgili detayları bu yazımızda size anlatmaya çalışacağım.

HOQU (HQX) NEDİR?

HOQU, performans pazarlama modelini blockchain teknolojisiyle birleştiren merkezi olmayan bir ortaklık platformudur. Projenin amacı, ortaklık programlarından bağlı kuruluş ağlarına ve ilgili ürünlere kadar, CPA hizmetleri oluşturmak için kullanılacak merkezi olmayan bir ekosistem oluşturmaktır. HOQU, reklamverenleri, ağları ve bağlı kuruluşları tek bir platforma entegre ederek tüm piyasa katılımcılarının finansal maliyetlerini önemli ölçüde azaltır.

HQX token ise blockchain tabanlı bir pazarlama platformunda satıcılar, bağlı şirketler ve cpa ağları arasında bir hesap birimi olarak kullanılabilen Ethereum teknolojisine dayanan bir yardımcı tokendir.

Geçtiğimiz günlerde HOQU Ekibi, platformun geliştirilmesinde yürüttüğü yoğun çalışma sayesinde projenin tüm beklentilerin ötesinde hareket ettiğini ve şu anda yol haritasından baya önde olduklarını duyurdu. (https://blog.hoqu.io/hoqu-team-surpasses-roadmap-terms-1a4ea57266f)

Proje hali hazırda Yol Haritasının programında ilerliyor ve geliştirme ekibi Temmuz 2018’e kadar İş Ortağı dApp’nin Beta sürümüne sahip olmayı hedefliyor.

Yol haritasının 06.06.2018 tarihi itibariyle son hali yukarıdaki görseldeki gibidir. Güncel durumu resmi websitesinden takip edebilirsiniz. Yazımın girişinde de bahsettiğimi gibi gerçekten geleceği çok parlak bir proje ve tokenden bahsediyoruz.

Websitesi: https://www.hoqu.io/

Twitter: https://twitter.com/HOQU_IO
Facebook: https://www.facebook.com/HOQUio
Reddit: https://www.reddit.com/r/HOQU
Bitcointalk: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2254411
CoinMarketCap: https://coinmarketcap.com/currencies/hoqu/

Bu harika proje bir diğer harika proje olan Cobinhood borsasında listelenmeye başladı.

COBINHOOD Borsasına genel bakış

Cobinhood ico aşamasında kullanıcılarına 0 işlem ücreti vaad eden bir borsaydı. İco’nun bitcointalk çevirisini de ben yaptığım için hem ico sürecindeki söylemlerine hem de ico sonrası yapmış oldukları icraatlere oldukça hakimimim. Bitcointalkteki türkçe cobinhood başlığına bu adresten ulaşabilirsiniz.  (https://bitcointalk.org/index.php?topic=2217883.0)

whitepaperı türkçe okumak için de bu adresi kullanabilirsiniz. (https://drive.google.com/open?id=0BygUCDWXbfSUb2JoVXZqWkFnMEE)

Whitepaperı okuduğunuz zaman ekibin  yol haritasına bağlı bir şekilde hareket ettiğini görebiliyorsunuz. Dikkatinizi çektiyse HOQU’nun da yol haritasına bağlı hareket ettiğiyle ilgili de yukarıda bir değerlendirme yapmıştım. Çünkü Bir iconun ico süreci tamamlandıktan sonra Yol haritasına bağlı kalabilmesinin başarıya ulaşması için çok önemli olduğunu düşünmekteyim. Bu bağlamda değerlendirdiğimizde gerçekten Cobinhood da HOQU da muazzam projeler olarak karşımıza çıkıyor.

Cobinhood ile ilgili detaylı yazılarımı yine websitemizde bulunan https://www.siber-para.com/2018/05/29/syncfab-mfgs-cobinhood-borsasinda/ ve https://www.siber-para.com/2018/05/21/achain-act-token-cobinhood-borsasinda/  adresinlerinden de inceleyebilirsiniz.

Websitesi https://cobinhood.com
Telegram: https://t.me/cobinhood
Twitter: https://twitter.com/cobinhood
Facebook: https://www.facebook.com/cobinhood.exchange
Reddit: https://www.reddit.com/r/cobinhood/
Medium: https://medium.com/@Cobinhood
CoinMarketCap: https://coinmarketcap.com/currencies/cobinhood/

COBINHOOD- HOQU İşbirliği, ücretsiz airdroplar ve trade yarışması

 

Detayları henüz açıklanmasa da 8 Haziran Cuma günü TR Saati ile saat 09.00’da ilk airdrop kampanyası yapılacak. Detayları geldiğinde yazımızı güncelleyeceğiz.

08.06.2018 tarihli edit: Bugun başlayacak kampanya ile hesabında 5000 cobx bulunduranlar 200, 30.000 cobx bulundurulanlar 900, 50.000 ve üzeri cobx bulunduranlar ise 1500 HOQU token kazanmaya hak kazanacaklardır. https://cobinhood.com/campaign/airdrop-center bu linkten katılabilirsiniz kampanyaya.

15 Haziran 2018 Cuma günü yine TR saati ile saat 09.00’da trade yarışması düzenlenecektir. Bununla ilgili detayları da websitesinde duyurulduğu zaman buradan güncelleyeceğiz.

Yarışmalarla ilgili detaylara buradan ulaşabilirsiniz. https://cobinhood.com/campaign/airdrop-center

Cobinhood daha önce yaptığı gibi Hem borsa hacmini artırmak için hem de tokenin trade sayısını ve oranını arttırmak için harika bir yöntem olan airdrop ve trade yarışmaları ile harika bir pazarlama stratejisi uyguluyor.  Bu pazarlama fikrinin borsaya ve tokene etkilerini önümüzdeki günlerde göreceğimizi düşünüyorum.

2 YORUMLAR

  1. Teşekkür ediyorum. Buradaki bilgilendirme sayesinde bu kampanyadan haberim oldu ve 200 HOQU kazandım. Çok fazla tutmuyor ama en azından hiç yoktan iyidir:)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here