Node Haven Gelişmiş Madencilik

0
2847

NODE Haven Token ve Madenciliği Nedir?

node haven ile ilgili görsel sonucu

 

Bugünün madencilik ekipman üreticileri, madencilik ekipmanına erişimi merkezileştiren ve madencilik topluluğunu kuşkulaştıran ve NODE Haven’a ihtiyaç duyan birçok konuya yol açan iş modellerine sahip bir Kripto Para birimi madenciliğidir.

Erişim izni

ABD merkezli bir blockchain donanım üreticisi olan NODE Haven, herkese üreticilerin kendileriyle aynı avantajlara sahip olmalarını sağlar: Üretim maliyetine dayalı bir fiyatla ileri madencilere ilk erişim. Bu, bir Ethereum ERC20 Kripto Para (NODE) ​​kullanan bir kooperatif modeli takip edilerek gerçekleştirilir. NODE Kripto Paraları, madencilerin piyasadan ziyade maliyete dayalı bir fiyatla elde edilmesi için tekrar tekrar kullanılabilir, özellikle yüksek talep edilen zamanlarda madenin ROI’sini önemli ölçüde arttırır.

Gelişmiş Blockchain Donanım Sağlayıcısı

NODE Haven, yapay zeka madenciliğini destekleyen yapay sinir ağlarından Gelişmiş kripto madenciliği ekipmanlarına ek olarak olarak tasarlanmıştır, video kod dönüştürmeyi optimize etmeye kadar çeşitli uygulamalar için yeni ve özelleştirilmiş blockchain donanım çözümleri geliştirmektedir. Uzun vadeli hedefimiz ortaya çıkan blockchain teknolojisini desteklemek ve Web 3.0 donanım sağlayıcınız olmaktır.

Orijinal Vizyon: “Bir CPU, Bir Oy”

Bitcoin’in kurucusu Satoshi Nakamoto, 2008’in Bitcoin tanıtım belgesinde “bir CPU, bir oy” sözünü belirterek madenciliğe geniş çaplı erişimi öngörüyordu. O zaman, dünyadaki herhangi bir birey madencilik yoluyla Bitcoin ağının güvence altına alınmasına ve ödüllendirilmesinin sağlanmasına katkıda bulunabiliyordu.

node haven mining ile ilgili görsel sonucu

Madencilik Donanım

Satoshi’nin orijinal erişilebilirlik vizyonu kökten değişti. Daha güçlü ve verimli madencilik yöntemleri uygulamaya konulmuş ve önceki yöntemlerin kullanılmasına izin verilmemiştir. Orijinal CPU madenciliği GPU madenciliği tarafından üstlenildi ve şimdi GPU madenciliği ASIC madenciliği (Uygulamaya Özgü Entegre Devre) tarafından üstlenildi. ASIC madencileri, modern maden madenciliğinin zirvesidir ve kârlı olmaları gerekmektedir.

ASIC teknolojisi, madencilik ağının birçok faktörü üzerinde büyük kontrol sahibi olan son derece uzmanlaşmış üreticilerin elinde duruyor. Bu, Satoshi Nakamoto’nun bol erişim ve “Bir CPU, Bir Oy” vizyonunun orijinal vizyonudur.

Merkezi ASIC üreticileri, kimin madencilik donanımına sahip olduğunu ve ne zaman karar vereceğini belirleyerek “merkezi olmayan” kripto para birimini destekleyen donanım altyapısının akışını kontrol eder . Madencilik en karlı olduğunda çok hızlı bir şekilde satış yapmalarına neden olurken üretim çalışmaları sınırlıdır. Bu, madencilerin en ekonomik olduğu zamanlarda üçüncü taraf satıcılardan aşırı fiyatlandırmaya yol açar.

 

ASIC, eski teknolojiyi satarken , ileri teknolojiye sahip üreticiler üretiyor . İleri teknoloji, onlara artık NODE Kripto Para sahipleri tarafından paylaşılacak olan muazzam bir rekabet avantajı sağlıyor.

Bitcoin ve kripto para birimi fiyatları arttıkça merkeziyetçilik tehdidi artmaktadır. Kendi madenlerindeki ekipmanlarla benimsenme teşviki, merkezi ASIC üreticileri için, ekonomik donanımlara çok az erişimi olan bağımsız madencileri bırakıyor. NODE Haven, üretilen ekipmanla benim olmayacak ve Kripto Para tutucular, diğer ASIC üreticilerinden daha düşük maliyetle gelişmiş ekipmanları önceden algılayacaktır. Bu, tehdidi etkin bir şekilde etkisiz hale getirecektir.

Projenin hard cap yapması durumunda token dağıtımı aşağıdaki gibi olacaktır. Bu arada firmanın hard cap olarak 48.750.000,00$ Hedef belirlediği aşağıdan görülmektedir.  Gerçekten iddaalı bir ekipten oluşan node haven’ın hard cap yapıp yapamayacağını bize zaman gösterecek olsa da gönül rahatlığıyla bunun madencilik sektörü için muazzam bir proje olduğunu söyleyebilirim.

Token Dağıtımı NODE $ %
Ana Satış 350,000,000 $43,750,000 70%
Ön satış 50,000,000 $5,000,000 10%
Ekip 50,000,000 10%
Danışmanlar 35,000,000 7%
Ödül Kampanyaları 15,000,000 3%
Toplam 500,000,000 $48,750,000 100.00%

 

Bu projeye icodan katılabilmek için

Web Sitesi: https://nodehaven.com/

ayrıca telegram üzerinden de ekibe ulaşabilirsiniz. Telegram: https://t.me/nodehaven

ekibin sosyal medya hesapları

Twitter: https://twitter.com/nodehaven

Facebook: https://www.facebook.com/nodehaven

Whitapaper: https://nodehaven.com/assets/node-whitepaper.pdf

 

Bountyhive link: https://bountyhive.io/browse/NODE%20Haven
Bountyhive Kullanıcı Adım: https://bountyhive.io/r/denetci

Not: Bountyhive’ın düzenlediği tüm bounty kampanyalarına katılmanızı tavsiye ederim.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here