Bittwatt ico (BWT Token) Blockchain tabanlı enerji işlemleri

1
478

BITTWATT NEDİR?

Bittwatt, enerji kaynağı, faturalandırma ve dengeleme için merkezi olmayan bir hizmet oluştururken, ilgili iş bilgilerini paylaşmak için standart bir blok protokolü sağlar. Enerji arbitrajı ve döviz ticareti sistemleriyle birlikte uluslararası enerji işbirliği için esnek çok taraflı bir çerçeve geliştirebilmişlerdir.

 

Bittwatt nasıl çalışır

Platform, bürokrasiyi ve mümkün olduğunca çok aracıyı kesmek için tüketim ölçütlerini ve diğer verileri blok zincir üzerinde birleştirerek, operasyonları hızlandırarak ve şirketlerin operasyonel maliyetlerini ve bunlarla bağlantılı transfer ücretlerini azaltarak, genellikle çok yüksek olanları kesmeyi amaçlıyor.

Bittwatt enerji akışlarını optimize etmek ve enerji atıklarını bir kez ve herkes için sonlandırmak için yaratılmıştır. Blockchain tarafından sağlanan teknoloji sayesinde, insanlar birbirlerine güvenmeye bile gerek duymazlar çünkü akıllı sözleşmeler, işi otomatik olarak düzenlemek ve her iki taraf için de güvenliği sağlamak için ellerinden gelen her şeyi yaparlar.

Şirketin nihai hedefi, hem bireysel kullanıcılar hem de şirketler için hem güçlendirici hem de enerji tüketmeyen ve çevre dostu olmayan bir ekosistemin oluşturulmasıdır. Bittwatt, daha hızlı ve şeffaf çözümler sunacak ve tüketici profillerini izleyecek olan P2P yerleşimlerini kullanacak. Bu, şirketin AI (yapay zeka) kullanarak keşfedilecek akıllı bir talep-cevap kaynağına sahip olmasını sağlayacaktır.

Ekosistem masaüstünden ve Bittwatt’ın mobil uygulamalarından yapılacaktır. peer to peer işlemlerine, enerji arbitrajına ve değiş tokuşlarına (kullanıcıların daha yüksek fiyatlar için kullanıldığında ya da satılan enerjiyi satın almalarını ve depolamasını sağlama) ve enerji dolaşım ağları oluşturmasına izin vereceklerdir.

BITTWATT BWT ICO DETAYLARI

Bittwatt platformu oluşturmak için para toplamak için bir İlk Para Teklifi (ICO) hazırladı.
Token başına resmi fiyat 0,12 ABD dolarıdır.
ICO’nun programı şöyle:
18-31 Mart:% 35 indirim ile 90.000.000 jeton (token);
ICO Aşama 1: 1-7 Nisan:% 15 indirim ile 50.000.000 jeton (token);
ICO Aşama 2: 8-14 Nisan:% 10 indirim ile 50.000.000 jeton (token);
ICO Aşama 3: 15-21 Nisan:% 5 indirim ile 50.000.000 jeton (token);
ICO 4. Aşama: 22-28 Nisan:% 10 indirim ile 50.000.000 jeton (token).

 

Dünya çapında enerji talebi 1990’dan bu yana yaklaşık% 50 artmıştır. Bu, 2035 yılına gelindiğinde, talebin muhtemelen şu an üçte bir yüksek olacağı anlamına gelmektedir. Enerji, insanlığın en büyük ihtiyaçlarından biridir. Mevcut enerji sağlayıcıları verimsizdir ve pazarın tüm ihtiyaçlarını karşılamamaktadır. Üreticilerden bireysel hanelere kadar bireysel tüketiciler, mümkün olan en iyi anlaşmayı elde edememektedirler. Bittwatt burada devreye giriyor.
Bittwatt’ın amacı blok zincirine enerji işbirliği getirmektir.

Enerjiye bağımlılığımızın had safhaya ulaştığı bir dönemde, bittwatt blockchaini kullanarak bu ihtiyaçlarımızı gidermeyi amaçlamaktadır.

Özetle BittWatt ve enerji sektörü için yeni bir eşleştirme ekosistemi diyebeiliriz. BittWatt elektrik üreticilerini, tedarikçileri, tüketicileri birbirine bağlayan, mevcut verimsizliklerin giderilmesi, tedarik ve tahmini taleplerin merkezileştirilmesi için tasarlanmış bir blok zinciridir. Bu blok zincir sayesinde zenginleştirerek sunduğu dengeleme hizmetiyle daha önce düşürülemeyen maliyetlerin aşağıya çekilmesini mümkün kılacak olan bir platformdur.

Bittwatt platformu sayesinde, herkes, tedarik için en uygun çözümleri seçebilir. Takımın istediği hedeflere ulaşması ve elektrik hizmetlerinin seçimi için iyi bir pazar oluşması artık çok gerçekçi bir hedef olarak gözükmektedir.

Enerji projelerin iyi yatırım aldığı bu süreçte bittwatt projesininin de iyi yatırım toplayacağını düşünüyorum. Proje ekibi hedeflediklerini gerçekleştirir ve yol haritasına bağlı bir şekilde hareket edebilirse, yatırımcılarına güzel bir geri dönüş sağlayacaktır.

Bu projeye icodan katılabilmek için

Web Sitesi: https://www.bittwatt.com/

ayrıca telegram üzerinden de ekibe ulaşabilirsiniz. Telegram: https://t.me/bittwatt

ekibin sosyal medya hesapları

Twitter: https://twitter.com/BittwattPteLtd

Facebook: https://www.facebook.com/energyforthe21century/

Linkedin: https://www.linkedin.com/company/bittwatt-pte-ltd/

Whitapaper: https://www.bittwatt.com/static/files/Bittwatt-Whitepaper.pdf

 

Bountyhive link: https://bountyhive.io/join/Bittwatt
Bountyhive Kullanıcı Adım: https://bountyhive.io/r/denetci

Not: Bountyhive’ın düzenlediği tüm bounty kampanyalarına katılmanızı tavsiye ederim.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here